Описание
Характеристики
Информация для заказа
Керамічний обігрівач ECO 1200 МЕ
Тепло та комфорт у будинку з обігрівачами ECO
Економним та ефективним способом обігріву будинку або квартири вже понад 20 років вважається обігрів керамічними інфрачервоними тепловими панелями. Це функціональне рішення дозволяє розмістити привабливий та екологічно чистий обігрівач практично у будь-яких умовах. У новому обігрівачі ECO 1200 МЕ реалізовано безліч сучасних рішень, починаючи з найвищого рівня енергоефективності (А+++) та закінчуючи інтелектуальним контролем температури у приміщенні.
Оптимальний варіант для спальні та вітальні
Потужності обігрівача ECO 1200 МЕ вистачає для обігріву до 20 м2. Сама ж потужність складає 1200 Вт/год, що дозволяє обігрівачу абсолютно працювати навіть зі старою проводкою у квартирах та не навантажувати загальну енергосистему. Більш того, дана керамічна панель має рівень вологозахисту IP44, що дозволяє застосовувати її також у приміщеннях з підвищеною вологістю (сауни та лазні).
Ультратонкий дизайн
Обігрівач виконаний у сучасному інноваційному стилі та є привабливим елементом інтер'єру як домашньої так і офісної обстановки. Обігрівач має компактні розміри, а товщина його складає всього 2 см. Його абсолютно не потрібно чистити від пилу та шерсті свійських тварин. Керамічне покриття має приємний та практичний глянець, який можна протерти ганчіркою за лічені секунди! А якщо Ви не плануєте встановлювати обігрівач на стіну – то завжди можна придбати гарні та стійкі ніжки, розроблені спеціально відомим українським дизайнером Анною Саламахою.
Гарантії та експлуатація
Гарантія на всі обігрівачі Ecoteplo становить 3 роки. А термін експлуатації перевищує понад 20 років. Все це говорить про якісні комплектуючі та точність складання опалювальних приладів. А терморегулятор, який вже вбудований в обігрівач ECO 1200 МЕ дозволить Вам економити до 60% електроенергії на місяць в порівнянні з конвекторами.
Режими роботи обігрівача EСО 1200 МЕ
Цей обігрівач сає 2 режими роботи:
ECO режим - працює тільки половина керамічної плити та споживання становить 600 Вт/год. Такий режим підходить лише восени та на весні, коли температура повітря на вулиці становить не менше 10 градусів тепла.
TURBO режим - працює повнюстю вся плита та споживання становить 1200 Вт/год. Такий режим найкраще використовувати восени, зимою та на початку весни. Хочемо звернути Вашу увагу на те, що обігрівач не буде споживати електричну енергію 24 години на добу. Терморегулятор самостійно контролює температуру в приміщенні та вмикає/вимикає теплову панель. У зв"язку з цим загальне споживання буде орієнтовно 8-10 годин на добу. А тепло Вам буде завжди!
Мирного неба нам усім на найшвидшої перемоги!
Слава Україні!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ECO |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 16 кг |
| Вид крепления | Настінний |
| Вид теплової енергії | Інфрачервоний |
| Габаритні розміри | 120х60х1.5 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Дисплей | LED-дисплей |
| Цвет | Сірий лофт |
| Комплектация | Коробка. обогреватель. гарантийный талон-инструкция. крепежи на стену. |
| Країна реєстрація бренда | Україна |
| Кількість режимів обігріву | 2 |
| Мобільність | Стаціонарна установка |
| Можливість використання в ванній кімнаті | Да |
| Особенности | Увага! Ніжки не входять до стандартної комплектації та продаються окремо!!! |
| Площа обігріву, кв.м | до 18 m2 |
| Мощность | до 1500 Вт |
| Назначение | Для офиса |
| Тип | Обігрівачі |
| Тип питания | Електроенергія |
| Тип керування | с терморегулятором |
| Функції захисту | Захист від перегріву |
- Цена: 5 099 ₴






