Відео https://www.tiktok.com/@4seasons.in.ua/video/7378476626578869509?is_from_webapp=1&sender_device=pc&web_id=7217816680650442245
Супер легкий та компактній стіл Ranger Compact Hike 204 підійде для будь якких цілей.
Стільниця виготовлена з міцного поліестеру Оксфорд, з додатковим просоченням, яке робить тканину водонепроникненною.
В стільниці розміщені 2 бічні кишені.
Характеристики:
– рама столу: профільна алюмінієва труба Ø7х10 мм, товщина профілю– 2 мм;
– колір столу: чорний, сірий;
– розмір стільниці в розкладеному вигляді: 40х40,5х56 см (ВхГхШ);
– розмір столу в складеному вигляді: 58х6,5х6,5 см (ВхГхШ);
– навантаження на стіл: 25 кг;
– чохол у комплекті;
– вага столу: 0,78 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ranger |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Размеры стола в разложенном виде | |
| Вес | 9.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Размеры | 120 х 65 х 60 см |
| Материал каркаса | Сталь |
| Длина | 120 см |
| Вид | Столы |
| Ширина | 65 см |
| Высота | 60 см |
| Страна-производитель товара | Украина |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Материал конструкции | Ламинированая фанера |
| Максимальная нагрузка стола | 100 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес. |
- Цена: 999 ₴

