Відео https://www.tiktok.com/@4seasons.in.ua/video/7378476626578869509?is_from_webapp=1&sender_device=pc&web_id=7217816680650442245
Супер легкий та компактній стіл Ranger Compact Hike 205 підійде для будь якких цілей.
Стільниця виготовлена з міцного поліестеру Оксфорд, з додатковим просоченням, яке робить тканину водонепроникненною.
В стільниці розміщені 2 бічні кишені.
Характеристики:
– рама столу: профільна алюмінієва труба Ø7х10 мм, товщина профілю– 2 мм;
– колір столу: чорний, сірий;
– розмір стільниці в розкладеному вигляді: 51х55х74 см (ВхГхШ);
– розмір столу в складеному вигляді: 75х8х7см см (ВхГхШ);
– навантаження на стіл: 25 кг;
– чохол у комплекті;
– вага столу: 1 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ranger |
| Страна производитель | Китай |
| Максимально допустимая нагрузка | 20 кг |
| Цвет | Черный |
| Размеры стола в разложенном виде | |
| Длина | 55 мм |
| Ширина | 74 мм |
| Высота | 51 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал каркаса | Сталь |
| Вид | Столы |
| Страна-производитель товара | Украина |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Материал конструкции | Оксфорд 600 D, Флис |
- Цена: 1 299 ₴

