
Крісло в чохлі Тайфун для риболовлі , відпочинку навантаження 150 кг
- В наличии
- Код: тайфун1
4 000 ₴
- +380 (96) 053-29-09Kyivstar
Дуже зручне крісло яке витримує навантаження 150 кг і має багато додаткових функцій
Відеоогляд https://www.tiktok.com/@4seasons.in.ua/video/7403063953292659973?is_from_webapp=1&sender_device=pc&web_id=7397070720481658373
Переваги даної моделі:
- в комплекті буде чохол, можна одягати як рюкзак
- мяка підкладка з наповнювачем знімається щоб можно було випрати
- широкі підставки на ніжках крісла для того щоб крісло не провалювалося коли грунт м'який
- всі ніжки регулюються по висоті
- є підсклянник
- один карман попереду крісла і ще один позаду
- регулюється кут нахилу - на кріслі можно навіть спати
- посилений каркас , який витримує навантаження до 150 кг
- вага всього 4 кг
- комплектується підголівником
Ширина-47см
Висота спинки-72см
Довжина сидіння - 46см
| Основные | |
|---|---|
| Регулируемые опоры | Да |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Ширина стула | 47 мм |
| Глубина стула | 46 мм |
| Высота сиденья стула | 72 мм |
| Вес | 4 кг |
| Состояние | Новое |
- Цена: 4 000 ₴









