
Крісло в чохлі Сапфір для риболовлі , відпочинку навантаження 150 кг
- В наличии
- Код: сапфір
4 790 ₴
- +380 (96) 053-29-09Kyivstar
Дуже зручне крісло Сапфір яке витримує навантаження 150 кг
Відеоогляд https://www.tiktok.com/@4seasons.in.ua/video/7608628996393258247?is_from_webapp=1&sender_device=pc&web_id=7501388369886070277
Переваги даної моделі:
- в комплекті буде чохол, можна одягати як рюкзак
- міцна тканина текстилен яка не вигорає і не боїться морської води
- широкі підставки на ніжках крісла для того щоб крісло не провалювалося коли грунт м'який
- всі ніжки регулюються по висоті
- один карман попереду крісла
- регулюється кут нахилу - на кріслі можно навіть спати
- посилений каркас , який витримує навантаження до 150 кг
- вага всього 5,5 кг
- комплектується підголівником
Ширина-47см
Висота спинки-72см
Довжина сидіння - 46см
| Основные | |
|---|---|
| Регулируемые опоры | Да |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Ширина стула | 47 мм |
| Глубина стула | 46 мм |
| Высота сиденья стула | 72 мм |
| Вес | 5 кг |
| Состояние | Новое |
- Цена: 4 790 ₴






