
Пляжний тент GreenCamp GC0996, пляжний навіс
- В наявності
- Код: GC0996
6 800 ₴
+380 (99) 665-84-66
Vodafone
- +380 (96) 053-29-09Kyivstar
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пляжний тент GreenCamp GC0996 — чудове рішення для безпечного відпочинку на пляжі
Щороку вони стають дедалі популярнішими. І річ в тому, що вони дійсно забезпечують захист від сонця і зручні у використанні.
У чому переваги купівлі пляжного тента
- Можливість насолоджуватися сонцем, не отримавши тепловий удар або опіків. Матеріал пляжного навісу поглинає шкідливі ультрафіолетові промені.
- Великий ігровий майданчик для залучення дітей. Просто наносьте іграшок у тент, і ви зможете відпочити від нагляду за дітьми.
- Ідеально підходить для дачі та пікніка. Як варіант, можна сховатися від дощу, що раптово почався.
- Пляжні навіси компактні та легкі.
- Встановлюється за секунди.
Характеристики:
- Тент GreenCamp 0996.
- Розміри: 510 х 610 х 265 см.
- У комплекті палички-кілочки, завдяки яким можна закріпити тент на висоті до 2,65 м.
- Матеріал: поліестер 210T PU водовідштовхувальний 3000 мм.
- Колір: синій.
- Вага: 6 кг.
- Розмір упаковки: 63*16*14 см.
- Виробник: GreenCamp.
У комплекті:
- кілочки для розтяжки — 14 шт., довжина 18 см.
- палички: 4шт D=19 мм, всередині сталевий трос
- D = 12 мм (червоного кольору), всередині шнур.
| Вага | |
|---|---|
| Вага | 6 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 265 см |
| Довжина | 510 см |
| Ширина | 610 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 14 см |
| Длина в упаковке | 63 см |
| Ширина в упаковке | 16 см |
| Основні | |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
- Ціна: 6 800 ₴



