
Туристична 2-х місний намет Green Camp, двомісна двошарова намет тент, намет для кемпінгу
- В наявності
- Код: GC1001A
2 950 ₴
+380 (99) 665-84-66
Vodafone
- +380 (96) 053-29-09Kyivstar
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Любителям активного відпочинку рано чи пізно доводиться купувати кемпінговий намет. Проте різноманіття, представлене сьогодні на ринку, може шокувати недосвідчених. Хоча якщо ви розберетеся в декількох аспектах, ви виявите, що купити намет для кемпінгу не так складно, як здається на перший погляд.
Туристична 2-х місний намет Green Camp
Переваги:
- Легка, швидка і проста збірка і демонтаж двошарової намети.
- Компактність і зручність в перенесенні. Таким якістю можуть похвалитися далеко не всі види хустку.
- Матеріали, з яких зроблені намети, досить міцні, тому при правильній установці навіть сильний вітер не налякає туриста, дощ і сніг так само не будуть проблемою.
- Практичний і компактний тамбур для речей.
- Водонепроникний вхід з захисною сіткою.
- Всі шви проклеєні.
- Повну циркуляцію повітря в наметі забезпечують два вентиляційних клапана і москітна сітка біля входу.
- Ідеально підходить для короткочасних походів.
Характеристики:
Розміри (см): 210 х (150+50) х 135.
Тент: Polyester 190T 2500 мм.
Внутрішня намет: 190T Breathable Fabric.
Стать: 210D P/Oxford 2500 мм.
Каркас: Fiberglass 7,9 мм
Колір: сірий
Вага (кг): 2,4.
Розмір в складеному вигляді: 55*15*14 см
Для швидкого оформлення замовлення можете зателефонувати за номером 0663013588, або написати на Viber.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Green Camp |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість шарів | Двошарова |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Колір | Сірий |
| Вага | |
| Вага | 2.4 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 135 см |
| Довжина | 210 см |
| Ширина | 150 см |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 14 см |
| Длина в упаковке | 55 см |
| Ширина в упаковке | 15 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сезон | Весна/Літо/Осінь |
- Ціна: 2 950 ₴



